Fülöpjakab 2023. január 3. 12:00

Elismeréseket adtak át Fülöpjakabon

Elismeréseket adtak át Fülöpjakabon
A hagyományokhoz híven év végén adták át a községi elismeréseket Fülöpjakabon, azoknak a személyeknek, akik munkájukkal segítik és szolgálják községet.

Borítókép: Facebook

Az ünnepi vacsorával egybekötött rövid évértékelő után Bodor Sándor polgármester pénzjutalmat adományozott polgármesteri juttatása terhére Seres Juditnak és Szalinkáné Matildkának az egész évben végzett munkájáért.  A képviselő-testület döntése alapján Fülöpjakabért emlékérem kitüntetést kapott szakmai munkájáért Veres Edit és Németh Erika, közösségi munkájuk elismeréseként Bene Róbertné Eszik Irén és családja. Több évtizedes munkájának elismeréseként Fülöpjakabért kitüntetésben részesült Juhász Jánosné Katika – számolt be a megyei hírportál
                             

Kövessen minket a Facebookon is!