Kitekintő 2023. január 13. 10:30

Egy 29 éves főtörzsőrmestert késeltek halálra éjjel Budapesten

Egy 29 éves főtörzsőrmestert késeltek halálra éjjel Budapesten
Baumann Péter főtörzsőrmester az a rendőr, akit tegnap éjszaka egy férfi halálra szurkált. A rendőrség őt gyászolja, a rendőrkapitányságokra fekete zászlót, a rendőrségi autókra gyászszalagot tesznek ki.

Szolgálatteljesítés közben vesztette életét Baumann Péter főtörzsőrmester, a Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. Kerületi Rendőrkapitányság körzeti megbízottja – írja búcsúztatásában a rendőrség hivatalos honlapján.

Baumann Pétert tegnap éjszaka intézkedés közben késsel szúrta halálra egy őrjöngő férfi Budapest XI.  kerületében. 


Bűnügyi technikusok helyszínelnek Budapest XI. kerületében, egy Lecke utcai társasház előtt január 13-án virradóan
Fotó: MTI – Mihádák Zoltán


A rendőrségi épületeken fekete zászlóval, a rendőrségi autókon gyászszalaggal tisztelegnek a rendőrök kollégájuk helytállása előtt. Ahogy fogalmaznak, Magyarország rendőrsége mély megrendüléssel osztozik az elhunyt kolléga családjának fájdalmában. A főtörzsőrmester februárban lett volna 30 éves.

A gyilkossággal gyanúsított férfi elfogását egy szomszéd felvette. A videót itt nézheti meg.
                            
Origo
           

Kövessen minket a Facebookon is!