Program 2023. január 20. 10:00

Félegyházi alkotók munkáiból nyílik kiállítás

Félegyházi alkotók munkáiból nyílik kiállítás
Kiállítás nyílik kiskunfélegyházi alkotók munkáiból január 20-án, pénteken 17 órától a Móra Ferenc Művelődési Központban. A Válogatás kiskunfélegyházi alkotók munkáiból című kezdeményezést ötödik alkalommal rendezi meg az intézmény.

Az idei esemény témája Petőfi Sándor születésének és a Himnusz megírásának 200. évfordulója lesz. A kiállítás célja, hogy betekintést engedjen a kiskunfélegyházi művészek sokszínű látásmódjába és lehetőséget kapjunk arra, hogy az ő munkáikon keresztül emlékezzünk meg a magyar kultúra e két jeles
ünnepéről. Az estet Feledy Balázs művészeti író, a kortárs magyar képzőművészet, iparművészet és fotográfia kutatója nyitja meg.

V. B.
                

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Petőfi-emlékévek