Fülöpjakab 2023. február 20. 09:00

Új buszfordulót avattak Fülöpjakabon

Képgaléria
Új buszfordulót avattak Fülöpjakabon
Átadták Fülöpjakab új buszfordulóját február 18-án, szombaton. A beruházás ünnepélyes felavatását falusi farsanggal kötötték össze.

Bodor Sándor polgármester az átadó ünnepségen felidézte az előzményeket. Elmondta: a falu külterületén kiépített buszforduló megépítésével biztonságosabb lett a közlekedés a településen. A projekt megvalósítása az önkormányzat által megvásárolt területen, a Belügyminisztérium által kiírt pályázaton elnyert több mint 20 millió forint támogatásból vált lehetővé. A buszfordulót Vaits Tamás tervei alapján az Út-Ép-Ker 97 Kft. építette meg. Az átadási ünnepségen dr. Mák Kornél, a Bács-Kiskun Vármegyei közgyűlés alelnöke köszöntötte a megjelenteket, majd dr. Juhos Imre plébános áldotta és szentelte meg a buszfordulót. Ezt követően a faluházban farsangi mulatságra, este pedig retro diszkóra várták az érdeklődőket.
                

Kövessen minket a Facebookon is!