Program 2023. március 16. 14:30

Kulturális találkozót tartanak a nyugdíjasoknak

Kulturális találkozót tartanak a nyugdíjasoknak
Életet az éveknek címmel kulturális találkozót tartanak Kiskunfélegyházán a Móra Ferenc Művelődési Központban március 17-én, pénteken 9 órától. A Nyugdíjasklubok Bács-Kiskun vármegyei Egyesülete és a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület rendezésében megvalósuló összejövetelen vers, próza, mese, szólóének és humor kategóriákban fognak versenyezni a résztvevők, akiknek március 7-éig kellett jelentkezni.

Borítókép: archív

Az esemény levezetője Hideg István, a Petőfi Bajtársi Egyesület elnöke lesz, valamint Sánta Edit, a Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója és Laczkóné dr. Szabó Klára nyugalmazott tanító, Kiskunfélegyháza díszpolgára látja majd el a zsűri szerepét. Az ítészek megbízott elnöke Kissné Novák Ilona, nyugalmazott iskolaigazgató. A győztesek megyénket fogják képviselni a későbbiekben Budapesten szervezett országos versenyeken, fesztiválokon, továbbá kiosztják a legjobbak között Solt Város Önkormányzata által felajánlott vándorserleget is.

A rendezvényről bővebb információ [email protected] e-mail címen kérhető Hideg Istvántól.

V. B.
                        

Kövessen minket a Facebookon is!