Helyi hírek 2023. május 26. 16:30

Útlezárások lesznek a Petőfi-emlékfutam idején

Útlezárások lesznek a Petőfi-emlékfutam idején
Mint arról már korábban beszámoltunk, futóversenyt rendez május 27-én, szombaton a Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata. Az esemény miatt 9 és 13 óra között több helyen kell útlezárásra számítani. Ezen időszak alatt nem lesz lehetőség elhagyni a parkolókat. További információ kérhető a 06/76 562-039-es telefonszámon.

Nem lesz használható a Fadrusz János utca a Kossuth utcától a Blaha Lujza-térig, a Hősök Parkja, a Kossuth utca Izsáki úttól a városházáig, a Szegedi út a városházától a Kalmár-kápolnáig, a dr. Holló Lajos utca a járásbíróságig, a Petőfi utca a Bajcsy-Zsilinszky utcától a II-es közig, a II-es köz, valamint az Oskola utca a II-es köztől a főtérig.
        

                             

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Petőfi-emlékévek