Horváth Gábor 2023. június 3. 12:10

Családi nap a Darvas-téren

Képgaléria
Családi nap a Darvas-téren
Családi napra várja az érdeklődőket Horváth Gábor önkormányzati képviselő június 3-án, szombaton a Darvas-téren. A programok reggel magyaros ízek főzőversenyével vették kezdetüket, majd 9 órakor Darvas Kupa kispályás labdarúgó kupával folytatódtak.

A Kiskunfélegyházai Mazsorett Együttes bemutatója és a Százszorszép Óvoda előadása után az Argos Kutyaiskola bemutatóját láthatta a közönség. A műsort kicsivel dél előtt a Kiskunfélegyházi Ifjúsági Fúvószenekar előadása zárta. Mindezek után ebéd várja a látogatókat, az Amatőr Királyi Szakácsok jóvoltából 100 adag egytálétel készül. Az ebéd után a főzőverseny zsűrizése és az eredményhirdetések következnek.

A nap folyamán légvár, lufihajtogatás, arcfestés, népi játékok, valamint édességek, finomságok várják a kicsiket és nagyobbakat. A kiváló zenéről és a jó hangulatról Dj Kopi gondoskodik.

Z. A.

Kövessen minket a Facebookon is!