Helyi hírek 2023. július 30. 08:00

Petőfi Sándor halálának 174. évfordulójára emlékeznek

Petőfi Sándor halálának 174. évfordulójára emlékeznek
Petőfi Sándor halálának 174. évfordulója alkalmából megemlékezést tartanak július 31-én, hétfőn 17 órától a Petőfi téren, majd 18 órától a kiskunfélegyházi Kiskun Múzeumban. A szervezők az eseményre koszorúzással és irodalmi műsorral készülnek.

Részletes program:

17 órától a Petőfi szobornál a Huszka József Hagyományőrző Egyesület verses, zenés műsora lesz látható, ahol közreműködik: Varga Mihály mesélő, F. Juhász Zoltán verssel és prózával, Toldi Níla énekkel, valamint Nagy Tünde gitárral és tekerőlanttal. A program koszorúzással ér véget. Majd 18 órai kezdettel a Kiskun Múzeumban Tóth Péter Lóránt tanár, versvándor tart irodalmi estet Toldi írójához elküldöm lelkemet – Képek Petőfi és Arany barátságából címmel.

V. B.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Petőfi-emlékévek