Sport 2014. február 10. 14:37

Birkózó Dél – Kelet Területi Kötöttfogású Bajnokság

Szombaton, Kiskőrösön került megrendezésre a Dél – Kelet Területi Kötöttfogású Bajnokság. A versenyen Bács-Kiskun, Békés, Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megye csapatai csaptak össze a bajnoki címekért. A megmérettetésen három korosztályban (Diák II., Diák I. és Serdülő) 160 gyermek lépett szőnyegre. A Kiskunfélegyházi Vasas TK 5 versenyzővel képviselte városunkat, akik szépen helytálltak. Öt versenyző közül négyen a dobogó legfelső fokára állhattak!

Aranyérmesek: Wagner Alex 42 kg, Kovács Alex 46 kg, Czibolya Milán 69 kg és Szécsényi Ádám 85 kg. A 35 kg-os súlycsoportban szereplő Szöllősy Balázs ötödik lett.

További birkózó hír, hogy folyamatosan várják a küzdősport iránt kedvet érző gyermekeket a Platán Általános Iskola tornatermében hétfőn, szerdán és pénteken 17 órakor kezdődő edzéseiken!
Edzők: Ván Jenő, Szabó József és Kelemen András

Kövessen minket a Facebookon is!