Helyi hírek 2023. szeptember 2. 06:00

Pályakarbantartás lesz Cegléd és Kiskunfélegyháza között

Pályakarbantartás lesz Cegléd és Kiskunfélegyháza között
A MÁV értesíti utasait, hogy pályakarbantartási munkák miatt a 7038 számú vonat helyett vonatpótló autóbusz közlekedik szeptember 5-étől 8-áig Kecskemét és Kiskunfélegyháza állomások között.

A 140-es [Budapest —] Cegléd—Szeged vasútvonalon a 7019 és 7038 számú vonatok a jelzett napokon módosított menetrend szerint közlekednek. A vonatpótló autóbusz Városföld községháza autóbusz-megállóhelyen áll meg a vasútállomás helyett.

A vasútvonal részletes vágányzári menetrendje megtalálható az állomási pénztáraknál, ügyfélszolgálatoknál, illetve elérhető a MÁVDIREKT +36 (1) 3 49 49 49-es telefonszámán és a www.mavcsoport.hu/vaganyzar oldalon.

A vágányzár időtartamán kívül érvényes menetrend elérhető a www.mavcsoport.hu/menetrend oldalon.
               

Kövessen minket a Facebookon is!