Helyi hírek 2023. szeptember 5. 17:00

Betűbölcsi – A hangtálas relaxáció előnyei a kisgyermekes időszakban

Képgaléria
Betűbölcsi – A hangtálas relaxáció előnyei a kisgyermekes időszakban
A hangtálas relaxáció előnyeiről tartott előadást Horváth Kata jógatréner szeptember 5-én, a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmában. A Betűbölcsi programra sokan ellátogattak, akik nemcsak a hangtál előnyeiről hallhattak, hanem egy tízpercet relaxáción is részt vehettek a foglalkozás végén.

A szakember elmondta, a hangtálak erejét nehéz elmagyarázni, inkább érdemes kipróbálni. A hangtálas masszázs teljesen biztonságosan, érintésmentes zajlik, ami sejtszinten rezegteti át az egész testet és lelket. A hangok befolyásolják az immunrendszerünket, lelki állapotunkat, oldják a testi feszültséget, csökkentik a fájdalmakat, szorongást. Elősegítik a koncentrációt, jobb alvásminőséget garantál, beindítja a test öngyógyító folyamatait.

V. B.

Fotó: Fantoly Márton
              

Kövessen minket a Facebookon is!