Helyi hírek 2023. október 24. 10:00

Ismét lesz KISKUN EXPO

Ismét lesz KISKUN EXPO
Kiskunfélegyháza 2024-ben ünnepli várossá nyilvánításának 250. évfordulóját. Ebből az alkalomból Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata egy régi, kedves hagyományt kíván újra feleleveníteni 2024. május 24. és 26. között.

Borítókép: a 2021-es rendezvény megnyitója után
Fotó: Fantoly Márton


A KISKUN EXPO egy több évtizedes múlttal rendelkező hagyományőrző rendezvény folytatása, amelyet már 2021-ben is megrendeztek. A szervezők most szeretnék újra bemutatni a város és a környékbeli kistérségek kiemelkedő értékeit, ipari és mezőgazdasági cégeit, vállalkozóit, kézműveseit, civil szervezeteit, őstermelőit, intézményeit, az itt és a környéken élő emberek munkáját. 1934-ben adott otthont a város az első KISKUN EXPO eseményeinek, amit már akkor azzal a céllal rendeztek meg, hogy reprezentálják a kiskun város gazdagságát, iparát úgy materiális javakban, mint szellemi értékekben.A Kiskun Expo programsorozatára várják minden érdeklődő jelentkezését.
A Kiskun Expo helyszínei: városi sportcsarnok, Izsáki út, Izsáki úti Hangár
A bemutatkozáshoz ingyenesen bocsátják a kiállítók rendelkezésére a (3m x 2m) pavilonokat.

Jelentkezési határidő: november 3.

Jelentkezni Keresztes Tünde kulturális referensnél lehet a 06 20/257-2540-es telefonszámon, vagy a
[email protected] e-mail címen lehet.

A jelentkezési lapok letölthetők a
www.kiskunfelegyhaza.hu oldalról, vagy személyesen átvehetők a Kossuth u. 1. szám alatt, az információs pultnál.
                  

Kövessen minket a Facebookon is!