Helyi hírek 2023. szeptember 16. 10:00

Gyémántokkal jutalmazták a vármegyei marketinget

Gyémántokkal jutalmazták a vármegyei marketinget
Két városmarketing-gyémánt is díszíti ezen túl a vámegyei törekvéseket, amelyek az elmúlt években egyik meghatározó irányvonalát, az identitásfejlesztést ismerik el. A kitüntetéseket a Marketing Summit szakmai rendezvényen vette át Rideg László, a Bács-Kiskun Vármegyei Közgyűlés elnöke a Várkert Bazárban.A Marketing Summit Hungary a legnevesebb hazai szakmai találkozó. Itt hirdették ki csütörtökön este az idei Városmarketing Díj pályázat eredményeit. Több kategóriában lehetett pályázni, a győztesek munkáját pedig gyémántokkal ismerték el.     A vármegyék közül egyedüliként kapott magas rangú szakmai elismeréseket Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata. Az ötven szakmai ítészből álló zsűri értékelte, hogy a vármegye arra mutat példát, miként lehet marketingeszközökkel segíteni, erősíteni, építeni a helyi és térségi identitást, valamint a közösségek közötti együttműködést.A nívós országos szakmai megmérettetésben értékelték továbbá, hogy a „Bács-Kiskun boldoggá tesz” programban a marketingstratégia, a márkaépítés, valamint ezek arculati megjelenésében 2023-ban is kiemelkedő munkát végzett a vármegyei önkormányzat csapata.A díjakat Rideg László, a Bács-Kiskun Vármegyei Közgyűlés elnöke vette át az ünnepi eseményen.
– Sok éves tudatos és kemény munka eredményét ismerte el a szakmai zsűri, ami nagyszerű visszajelzés számunkra. Külön öröm, hogy a vármegyei önkormányzat által megvalósított programok, események, kiadványok sokak érdeklődését felkeltették, és erősítették a Bács-Kiskunhoz való kötődést.Sok példát fel lehetne sorolni, de a legaktuálisabb talán a Petőfi-emlékév, amelynek keretében a költő munkássága mentén a legkisebbektől a legnagyobbakig sikerrel lehetett megszólítani az embereket minden vármegyei településen – fogalmazott az elnök.
                

Kövessen minket a Facebookon is!