Helyi hírek 2023. szeptember 16. 18:00

Jótékonysági est az árva kutyákért

Képgaléria
Jótékonysági est az árva kutyákért
Jótékonysági estet szervezett a Fidó Bácsi Közhasznú Alapítvány szeptember 15-én, pénteken a Constantinum Sportcentrumban.

A megnyitón megemlékeztek a nemrégiben elhunyt alapítójukra, Marcényi Csabára, akinek lánya, Judit mondott köszönetet azért, hogy édesapja hagyatékát tiszteletteljesen ápolják.

Az esten megköszönték a menhelyen dolgozók, az önkéntesek munkáját, bemutatták az alapítványt. A megjelentek tombolákat vásárolhattak és egy kihelyezett urnában is adományokkal segíthették az árva kutyák ellátását, orvosi kezelését vagy élelmezését. A jó hangulatú esten fellépett a SambAmor táncegyüttes, akik forró latin szambával kápráztatták el a közönséget, a jó hangulatról dj Kopi és Bélteki Csaba gondoskodtak, a pazar vacsoráról a Rózsakert Vendéglő.

Z. A.
              

Kövessen minket a Facebookon is!