Helyi hírek 2023. október 2. 18:15

Idősek napi műsort adtak a Dózsa György Általános Iskola diákjai

Képgaléria
Idősek napi műsort adtak a Dózsa György Általános Iskola diákjai
Az idősek világnapja alkalmából a Dózsa György Általános Iskola diákjai és pedagógusai ellátogattak a kiskunfélegyházi idős otthonokba, valamint az idősek klubjába, hogy egy kis műsorral és névre szóló ajándékkal kedveskedjenek a lakóknak.

A gyerekek előadása néhol mosolyt, néhol pedig egy-egy könnycseppet csalt elő az arcokon. Az iskola fontosnak tartja az idősek megbecsülését, a velük való törődést és folyamatosan törekednek arra, hogy tanítványaik szívükből fakadó késztetésként éljék meg ezt. Meggyőződésük, hogy a generációk összekapcsolása fontos feladat, amit közös találkozások, rendezvények szervezése által valósítanak meg. Diákjaikban tudatosítani szeretnék, hogy köszönettel tartoznak mindazért, amit az idős emberek értük tettek és tesznek.
              

Kövessen minket a Facebookon is!