Helyi hírek 2023. október 3. 18:15

Megmentették egy férfi életét

Megmentették egy férfi életét
Bejelentés érkezett a rendőrségre október 2-án, hétfő este, hogy egy kiskunfélegyházi férfi a tanyáján véget akar vetni az életének.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság járőrei, Tóth Dávid és Szeri Tamás r. törzsőrmesterek azonnal a helyszínre mentek, ahol zárt kapu fogadta őket, valamint a rendőri felszólításokra semmilyen választ nem kaptak. A rendőrök átmásztak a kapun, és bementek az ingatlanba, ahol a belső szobában megtalálták a kábult, félig eszméletlen férfit, aki önkárosítással akart véget vetni életének. Az elsősegélynyújtás mellett értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik rövid időn belül odaértek.

A férfit a stabilizálást követően kórházba szállították – írta közösségi oldalán ma délután a
Bács-Kiskun vármegyei rendőrség.
          

Kövessen minket a Facebookon is!