Helyi hírek 2023. november 21. 10:20

Sütivásár ma 17 óráig – Márió és Maja gyógyulásáért

Képgaléria
Sütivásár ma 17 óráig – Márió és Maja gyógyulásáért
Ma reggel óta válogathatnak a félegyháziak a szebbnél szebb és finomabbnál finomabb sütemények közül, amelyek megvásárlásával a 13 éves Sztojka Máriónak és hároméves húgának, Majának a gyógyulásához járulnak hozzá.

Mint arról korábban már hírt adtunk, Márió kétéves kora óta kerekesszékben él egy gyógyíthatatlan izombetegség következtében, Maja pedig mellkastumor műtéten esett át nemrégiben, jelenleg utókezelést kap. A gyűjtés célja egy használt, de jó állapotú jármű megvásárlása, hogy az öttagú család – a két beteg és a négyéves egészséges gyermekekkel együtt – könnyebben tudjon közlekedni, a gyerekeket orvoshoz, kezelésre hordani.

A felajánlásként érkezett sütemények kínálata ezúttal is rendkívül gazdag. A rengeteg házi finomság mellett profi cukrászsütemények és karácsonyi mézeskalács is szerepel a repertoárban. A piac bejárata előtt 12 óráig, a polgármesteri hivatalnál pedig 17 óráig várják a jótékony vásárlókat.
            
Fotó: Fantoly Márton
               

Kövessen minket a Facebookon is!