Helyi hírek 2023. november 30. 08:00

A zeneiskola is csatlakozott a Sulizsák-programhoz

A zeneiskola is csatlakozott a Sulizsák-programhoz
A Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola is csatlakozott a Sulizsák elnevezésű programhoz, amelynek célja a háztartásokban feleslegessé vált ruhaneműk és háztartási textilek begyűjtése és újrahasznosítása.

Ezzel a kezdeményezéssel nemcsak a környezetet kímélhetjük, hanem az iskolát is támogathatjuk, ugyanis a zsákok lemérése után a cég pénzösszeggel jutalmazza az intézményt. Az iskola december 18-áig várja a zsákokat, amiket az intézmény portáján lehet kérni. Egy-egy zacskóba körülbelül 10 kilogrammnyi textil fér bele. Bővebb információ Magyari-Benkő Gabriella igazgatóhelyettesnél kérhető.Amit elfogadnak:
Női, férfi és gyerek ruhadarabok
Összepárosított cipők (ezeket kérik cipőfűzőjüknél vagy más módon összekötni)
Kézitáskák
Sapkák, kalapok, sálak
Fehérnemű, zokni
Lepedő, függöny, törölköző

Amit nem fogadnak el:
Paplan, takaró, párna
Szőnyeg, fürdőszobai szőnyegek
Szakadt, lyukas, koszos, nedves darabok
Munkaruházat
Textil darabok, anyagdarabok
Nem kész ruhák

V. B.
                          

Kövessen minket a Facebookon is!