Helyi hírek 2024. február 4. 16:00

100. születésnapján köszöntötték a nyugdíjas rendőrt

100. születésnapján köszöntötték a nyugdíjas rendőrt
1953. október 10-én saját kezével írta önéletrajzát Bihal Andrásné Juliska néni, aki ezzel jelentkezett a rendőrségre. A kötelékben közalkalmazottként 1979-ig dolgozott, amikor is nyugdíjba ment. Dr. Gulyás Zsolt r. dandártábornok, a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője 100. születésnapján köszöntötte a napokban a főkapitányság legidősebb nyugdíjasát.

A rendőrök készültek a kerek születésnapra, ugyanis megtalálták a 70 éve írt eredeti önéletrajzot, amit ajándékként át is adtak.Juliska néni elmesélte, hogy csak ritkán szokott fájni a háta, amúgy kiváló egészségnek örvend és nagyon szereti gondozni a kertbe elültetett rózsákat. A rendőröknek is készült egy kis meglepetéssel, ugyanis mint kiderült az egyik hobbija a versmondás, így egy gyönyörű költeményt szavalt el.Nagyon sok emlék és történet került elő a beszélgetés során. Juliska néni a rendőröket kikísérve csak annyit mondott búcsúzol, hogy mindenkinek legalább 100 olyan boldog évet kíván, mint amilyen neki megadatott – adta hírül a Bács-Kiskun vármegyei rendőrség közösségi oldalán.
                

Kövessen minket a Facebookon is!