Sport 2024. február 18. 17:00

Eredmények a dr. Varga Béla emlékversenyen

Képgaléria
Eredmények a dr. Varga Béla emlékversenyen
U20-as nemzetközi válogatót, a 7-8-9 éveseknek pedig egy megmérettetést rendezett a Kiskunfélegyházi Birkózó Sportegyesület február 17-én, a városi sportcsarnokban. A válogatón, a még kadet korú Páli Éva bronzérmet szerzett, Biblia Róbert pedig az ötödik helyen végzett. A kicsik is remekül helytálltak – mondta el lapunknak Szabó József edző.

Mint arról beszámoltunk, harmadik alkalommal rendezték meg városunkban a dr. Varga Béla Emlékversenyt a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban február 17-én, szombaton. Az esemény az U20-as szabadfogású és női birkózó válogató, valamint gyermekgála is volt egyben.

A dobogó legmagasabb fokára Bódi Milán, Kotroczó Csenge és Nagy Noémi állhatott. Bakó Dáriusz, Kalmár Áron és Sárkány Dominik második, Bódi Bence pedig harmadik lett.

A dr. Varga Béla világbajnok, olimpiai bronzérmes, városunk első olimpikonja emlékére rendezett viadalt Csányi József polgármester és Lőrincz Tamás olimpiai, világ és Európa-bajnok nyitotta meg.

A díjakat dr. Varga Béla lánya, dr. Ozsváth Gyuláné, Varga Lilián és unokája, Radanovits Lilla adta át.
                                 

Kövessen minket a Facebookon is!