Helyi hírek 2024. április 3. 17:00

Nem sikerült az áprilisi tréfa 

Nem sikerült az áprilisi tréfa 
Egy udvaron nyitva hagyott futárautóba szállt be egy ittas férfi Kiskunfélegyházán, húsvéthétfőn.

Borítókép: Thinkstock illusztráció

Mivel a slusszkulcs is benne volt a gépjárműben, úgy gondolta, hogy megy vele egy kört. A háztuladonosok ezt látván becsukták a kaput, amelynek szándékosan nekihajtott a kölcsönvett autóval az újdonsült sofőr, de nem jutott ki az udvarról. Előtte még egy garázsajtónak és egy parkoló autónak is nekiütközött a férfi, akit a rendőrök a helyszínen elfogtak. Kiderült, nemcsak alkoholt fogyasztott, de vezetői engedéllyel sem rendelkezett, így az egyenruhások őrizetbe vették – számolt be a vármegyei rendőrség közösségi oldala
                   

Kövessen minket a Facebookon is!