Program 2024. április 9. 15:00

Pozitív tér: A kék zónákban élő 100 év feletti egészséges emberek titkai

Pozitív tér: A kék zónákban élő 100 év feletti egészséges emberek titkai
A kék zónákban élő 100 év feletti egészséges emberek titkairól beszélget Hoffmann Mónika életmód- és egészségtanácsadó, életminőség- és személyiségfejlesztő mentor és Wolnerné Vidéki Szilvia életviteli fejlesztő, edző április 10-én, szerdán 17:30-tól a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. Az esemény a Pozitív tér – életmód és sikerközösség című előadás-sorozat keretében valósul meg. Az esemény belépődíjhoz kötött.

Borítókép: Kovaverzum

A kék zónákban élő emberek azoknak a területeknek a lakóit jelölik, ahol az emberek hosszú és egészséges életet élnek. Ezek a területek világszerte ismertek a hosszú életük és alacsony krónikus betegségeik számának köszönhetően. A kutatások azt bizonyítják, hogy alapja az egészséges táplálkozás, a rendszeres testmozgás, az egészséges alvási szokások és a stresszkezelés.

V. B.
              

Kövessen minket a Facebookon is!