Kitekintő 2024. április 14. 18:00

Gizi néni 107 évesen is habzsolja az életet

Gizi néni 107 évesen is habzsolja az életet
„107 éves leszek, de nem érzem, a leleteim olyanok, mint egy negyvenes nőnek!” Gizi néni útja a világháborútól a számítógépig.

Borítókép: Nők Lapja Café

Gizi néni 1917 áprilisában született Karcagon. Hamarosan a 107. születésnapját ünnepli, de ha az utcán látja sétálni az ember, ezt meg nem mondaná róla. Az idős néni, bár már a fél szemére vak, elképesztően aktív. Hetvenéves fiával és menyével él együtt egy pici lakásban, ahol nem a tévé vagy a rádió szól megállás nélkül. Gizi néni elképzelni sem tudja, hogy csak üljön egész nap, neki még tervei vannak.

Hogy mi mindennel köti le magát, mi a hosszú élet titka és mit szeretne még megélni, arról ő maga mesélt az nlc.hu stábjának.
                               

Kövessen minket a Facebookon is!