Helyi hírek 2024. április 13. 12:00

Az ötszázezredik ügyfél a kiskunfélegyházi kormányablakban

Az ötszázezredik ügyfél a kiskunfélegyházi kormányablakban
Az ötszázezredik ügyfél, Tóth László időpontra érkezett a kiskunfélegyházi kormányablakba a közelmúltban, ahol az Európai Egészségbiztosítási Kártyával kapcsolatban intézte ügyét.Kovács Ernő, a Bács-Kiskun vármegye főispánja, és dr. Sipos Krisztina, a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal vezetője közösen gratuláltak az ügyfélnek, és megköszönték az állampolgárok kormányablakokba vetett bizalmát. Hálájuk jeléül egy oklevelet, és egy üveg bort nyújtottak át a meglepett ügyfélnek.Tóth László elmondta, hogy elégedett a kormányablakban tapasztalt ügyintézéssel, mind a minőségét, mind a gyorsaságát tekintve, külön kiemelte az időpontra történő pontos behívást. Ritkán szokott már személyesen bejönni a kormányablakba, mert rengeteg ügyet elektronikusan el tud otthonról is intézni, amit külön pozitívumként értékelt számolt be a kormanyhivatal.hu.
            

Kövessen minket a Facebookon is!