Helyi hírek 2024. április 12. 13:00

Csukás István műveiből adott koncertet a Csobogó zenekar

Képgaléria
Csukás István műveiből adott koncertet a Csobogó zenekar
A Csobogó zenekar A „másik” Csukás… című koncertjét hozta el a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba,  április 11-én. A szekszárdi zenekar a költészet napja alkalmából érkezett városunkba, hogy Csukás István megzenésített verseiből adjon műsort a közönségnek. A Kisújszálláson született költő inkább a gyereknek szóló verseivel vált ismertté, most a felnőtteknek szóló verseiből hozott egy csomaggal az együttes. A koncert több blokkból állt, elhangoztak Csukás Istvánhoz közel álló személyek versei is, de hallhattunk szerelmes verseket és a szüleinek írt költeményeket is.

Fotó: Fantoly Márton  
                

Kövessen minket a Facebookon is!