Helyi hírek 2024. április 16. 18:00

Elkezdődtek a Zöld város munkálatai a Kossuth utcán

Elkezdődtek a Zöld város munkálatai a Kossuth utcán
Ma megkezdődtek a Zöld város folytatásának munkálatai a Kossuth utcán. Az elkövetkező hónapokban szakaszos megoldásokkal folyamatos építkezés lesz az Attila – Batthyány és a Dózsa – Ady utca közötti szakaszokon – írta közösségi oldalán Csányi József polgármester.

– A munkák forgalomváltoztatással és forgalomkorlátozásokkal fognak járni mind a gyalogosok, mind a kerékpárosok, mind a gépjárművel közlekedők részére. Az építkezés tervezése során fokozottan törekedtünk arra, hogy az üzletek, a Kossuth ABC, az éttermek és a posta is folyamatosan megközelíthetőek legyenek majd.

A munkatársaim nevében is kérem türelmüket és az óvatos közlekedést az adott szakaszon. Nagyon szép dolgot építünk, ami évtizedekig meghatározza majd híres főutcánk arculatát.

Csányi József
polgármester

              

Kövessen minket a Facebookon is!