Program 2024. április 19. 08:00

Most aztán lehet „szemétkedni”

Most aztán lehet „szemétkedni”
Közösségi hulladékgyűjtő akciót szervez idén is Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ április 22-én, hétfőn délután.

Az esemény – ahogyan évek óta – A Föld napjához kapcsolódva hívja fel a figyelmet a tisztább, élhetőbb környezet fontosságára. Idén két helyszínen folyik a szemétgyűjtés városunkban: a Kőrösi úton, valamint a Városi Parkerdőben 14 és 16:30 között.

Bodor Mariann, a Móra Ferenc Művelődési Központ igazgatóhelyettese elmondta, hogy 25-30 főre minden évben számíthatnak, akik fontosnak tartják a város zöldövezeteinek tisztán tartását és részt vesznek a rendszeresen megszervezett akciókon. A két helyszínen gyűjtőzsákokkal várják a segíteni szándékozókat: a Kőrösi úti volt gázcseretelep előtt és a Városi Parkerdőben a kilátónál. Előbbi helyszínen láthatósági mellény viselése kötelező, erről gondoskodjanak a megjelentek.

Bővebb információ kérhető Bodor Mariann szervezőtől: 06-76/466-843 vagy 06-20/292-64-03-as telefonszámokon.

Z. A.
        

Kövessen minket a Facebookon is!