Helyi hírek 2024. április 20. 09:00

Ütős ritmusok a zeneiskolában

Képgaléria
Ütős ritmusok a zeneiskolában
Dobkoncertet rendeztek az alsóbb éveseknek a Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolában április 18-án a délutáni órákban. A fellépőket és a szülőket Kis-Fekete Vilmos, az intézmény igazgatója köszöntötte.

Hangsúlyozta, a gyerekek izgatottan várták ezt az eseményt, hogy bemutathassák, milyen fejlődést értek el az elmúlt hónapokban. Amikor a színpadra léptek, a dobok, cintányérok és ritmusok világa magával ragadta a megjelenteket. A délutáni eseményen 22-en léptek fel, akik klasszikus és könnyedebb darabokat adtak elő. A közönség tapsvihara kísérte a gyerekeket az egész koncert alatt, amely során a fiatal zenészek valódi tehetségüket és lelkesedésüket mutathatták be. Kis-Fekete Vilmos büszkén osztotta meg az
esemény végén, hogy az ilyen alkalmak nemcsak a zenei képességek fejlesztésében játszanak fontos szerepet, hanem összekovácsolják a közösséget és erősítik a gyerekek önbizalmát is.

A programot Takó Lajos ütőtanár csoportja zárta, akik fergeteges hangulatot teremtettek az utolsó előadásukkal.

V. B.
               

Kövessen minket a Facebookon is!