Program 2024. április 23. 14:00

Szalóki Ági babakoncertje

Szalóki Ági babakoncertje
A háromszoros Fonogram-díjas, Liszt Ferenc-díjas Szalóki Ági ad babakoncertet április 25-én, csütörtökön 10 órától a Móra Ferenc Művelődési Központban. Jegyár: 500 Ft, ami a helyszínen vásárolható.

Az énekesnő 20 éve énekel az óvodás korosztálynak. Néhány évvel ezelőtt látva, hogy koncertjeire egyre gyakrabban hoznak karon ülő babákat is a 0-3 éves korosztálynak is műsort készített. A babáknak tudatosan kisebb térben, vállaltan kisebb közönség előtt, csendesebb zenét játszik, mint az ovisoknak. A műsor kialakításánál figyelembe vette a 0-3 éves korosztály fejlettségét, igényeit, életkori sajátosságait. A program része az élőzene-hallgatás, a közös éneklés, mondókázás, ölbeli játékok a szülők és babák bevonásával.

A Szalóki Ági babakoncert nem zenés foglalkozás, hanem 35-40 perces koncert, komplex zenei élmény a szülőknek is, babáknak szerkesztett zenei anyaggal.

Közreműködik:

Szalóki Ági – ének, ütőhangszerek

Csókás Zsolt – akusztikus gitár, ének

Szalai Péter – ütőhangszerek
            

Kövessen minket a Facebookon is!