Program 2024. május 6. 11:25

Motoros vezetéstechnikai nap

Motoros vezetéstechnikai nap
Ingyenes vezetéstechnikai tréninget szervez a motorok szerelmeseinek május 11-én, szombaton a Kiskunfélegyházi Városi Balesetmegelőzési Bizottság. A rendezvény 9-től 13 óráig tart a Csanyi úti Süveges Autósiskola Tanpályáján.

Mire számíthat a képzésen?
 3 óra  elméleti és gyakorlati tudás elsajátítása
Megismerheti saját és motorja határait
– Fejlesztheti a motoros koordinációs képességeit
Egyensúlygyakorlatokat végezhet
Gyorsváltás a kanyarodási technikák között
Stabil gáz – hátsó fék – kuplunghasználat

A tréning célja, hogy egy olyan motorkezelési tudást kapnak a résztvevők, amely segítségével a balesetek megelőzhetők, a kialakult veszélyhelyzetek pedig sérülésmentesen megelőzhetők legyenek. A résztvevők saját motorjaikat használva megismerhetik önmaguk és járművük tulajdonságait, határait, majd a tanfolyam végeztével a korábbiaknál tudatosabban, így biztonságosabban vezethetnek a közúti forgalomban.

A motoros napon vezetői engedélyhez kötött járművet csak a megfelelő kategóriájú, érvényes vezetői engedéllyel rendelkező személyek vezethetnek, akik a közúti járművezetésre alkalmas (jogszabályban meghatározott feltételeknek megfelelő) állapotban vannak.

A tréningre való jelentkezést a 
[email protected] levelezési címre kell megküldeni név, elérhetőség (telefonszám) és TAJ-szám megadásával.

…hogy mindenki hazaérjen!
          


                            

Kövessen minket a Facebookon is!