Helyi hírek 2024. május 16. 17:00

Útlezárások a Petőfi-futam idején

Útlezárások a Petőfi-futam idején
Futóversenyt rendez a Jogging Plus Sportegyesület és Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata május 25-én, szombaton délelőtt, a tavalyi évhez hasonlóan. Ezen a napon a város több helyszínén lezárják a futás útvonalát az esemény teljes biztonsága érdekében.

Nem lesz használható a Fadrusz János utca a Kossuth utcától a Blaha Lujza-térig, a Hősök Parkja, a Kossuth utca Izsáki úttól a városházáig, a Szegedi út a városházától a Kalmár-kápolnáig, a dr. Holló Lajos utca a járásbíróságig, a Petőfi utca a Bajcsy-Zsilinszky utcától a II-es közig, a II-es köz, valamint az Oskola utca a II-es köztől a főtérig.
             

Megértő együttműködésüket köszönik a szervezők.
                

                     

Kövessen minket a Facebookon is!