Helyi hírek 2024. május 26. 19:05

Néptánc is szerepelt a gyermeknapi programok között

Képgaléria
Néptánc is szerepelt a gyermeknapi programok között
A Kiflihajó zenekar koncertje is a gyermeknapi programok között szerepelt a Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztiválon május 26-án, vasárnap. Körmendy-Tóth Boglárka, Körmendy Dávid, Sas Szilárd és Székely Zoltán élőzenés gyermekelőadása megmozgatott kicsit és nagyot.

A koncert után a Padkaporos Táncegyüttes lépett a nagyszínpadra. Előadásukban vajdaszentiványi és györgyfalvi táncokat láthatott a közönség. Produkciójukat Borbély Zsuzsa hegedűn, Szabó János brácsán, Inoka Győző bőgőn kísérte. A műsoruk végén egy rögtönzött táncházban is részt vehettek a megjelentek.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton 
        

Kövessen minket a Facebookon is!