Hirdetés
Sport 2014. február 13. 16:24

Éremeső a megyei döntőben

A megyei diákolimpia döntőjében szerepeltek február 5-én a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület tagjai. A 30 fős csapat összesen 17 arany, 9 ezüst és 6 bronzérmet szerzett.

Kiemelkedően jó versenyzéssel továbbjutottak az országos döntőbe:

Vízhányó Blanka,

Burai Boglárka, 

Fazekas Bence, 

Szekeres Orsolya, 

Vörös Luca, 

Grafl Rudolf, 

Faragó Gábor, 

Vörös Réka, 

Fekete Csaba, 

Mészáros Armand.

 

Továbbjutott egy váltó is: Karádi Dorina, Kovács Elizabet, Molnár Viktória és Gyovai Katalin 

Az összesített eredmény: 17 arany, 9 ezüst, és 6 bronzérem!

 

Megyei Diákolimpia

Kecskemét

2014. február 05.

 

Korcsoport:

Név:

Versenyszám:

Idő:

Helyezés:

I. korcsoport

Vízhányó Blanka

50 m gyors

38,91

1.hely

 

 

50 m mell

49,70

1.hely

 

Nikula Kitti

50 m mell

52,74

3. hely

 

 

 

 

 

II. korcsoport

Vízhányó András

50 m hát

36,88

2. hely

 

 

50 m mell

42,17

3. hely

 

4x50 m gyors váltó: Szekeres Zsófia, Makány Adél, Gecse Eszter, Karsai Veronika 3. hely

 

4x50 gyors váltó:

Vízhányó András, Fazekas Marcell, Ménes Marcell, Pozsár Dávid

2. hely

III. korcsoport „A”

Burai Boglárka

100 m pillangó

1:13,98

1. hely

 

 

100 m hát

1:17,28

2. hely

„B”

Kovács Elizabet

100 m gyors

1:21,28

2. hely

 

 

50 m mell

46,65

2. hely

 

Fekete Dezső Domonkos

50 m mell

48,11

3. hely

 

4x50 gyors váltó: Karádi Dorina, Kovács Elizabet, Molnár Viktória, Gyovai Katalin 1. hely

IV. korcsoport „A”

Fazekas Bence

100 m gyors

57,21

1. hely

 

 

100 m mell

1:11,08

1. hely

 

Dobos Dorka

100 m gyors

1:05,06

2. hely

„B”

Szekeres Orsolya

100 m gyors

1:16,78

1. hely

 

 

100 m mell

1:31,54

2. hely

 

Vörös Luca

100 m hát

1:19,81

1. hely

 

 

100 m mell

1:27,83

1. hely

 

Grafl Rudolf

100 m gyors

1:06,73

1. hely

 

Faragó Gábor

100 m mell

1:24,75

1. hely

 

 

100 m hát

1:15,96

1. hely

V.-VI. korcsoport „A”

Vörös Réka

100 m hát

1:17,14

1. hely

 

 

100 m mell

1:24,91

1. hely

 

Seres Máté

100 m hát

1:06,84

3. hely

 

 

100 m pillangó

1:05,88

3. hely

„B”

Fekete Csaba

100 m hát

1:10,10

1. hely

 

 

100 m mell

1:22,33

1. hely

 

Mészáros Armand

100 m gyors

1:05,42

1. hely

 

 

100 m hát

1:19,33

2. hely

 

Nagy Bence

100 m mell

1:22,40

2. hely

 

Kövessen minket a Facebookon is!