Helyi hírek 2024. június 7. 12:00

A nyugdíjasok is sportoltak a Kihívás Napján

Képgaléria
A nyugdíjasok is sportoltak a Kihívás Napján
Aktív sportprogramokat szervezett a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete a Kihívás Napja alkalmából. A május 29-én tartott eseményre sokan kíváncsiak voltak, akik a kiskunfélegyházi Szakmaközi Művelődési Ház kertjében és termeiben táncolhattak, sakkozhattak és jógázhattak. A részletekről Győriné Farkas Anna vezetőségi tag, szervező számolt be.

– Klubunk célja, hogy a kulturális programok mellett izgalmas és aktív eseményeket is kínáljunk tagjainknak egész évben. Május 29-én, a Kihívás Napján, egy különleges sporteseménnyel kedveskedtünk nekik. A szakmaköziben átmozgató torna, szenior jóga, agytorna, ülőtánc, sakk, malom, darts és gyermekkori ügyességi játékok várták az érdeklődőket. Az állomásokon Ágó Csabáné, Ruskó Edit, Fliszárné Mihály Dóra, a Kiskunfélegyházi EFI munkatársa és jómagam fogadtuk a résztvevőket, és olyan programelemeket állítottunk össze, amik megfeleltek a fizikai és mentális állapotuknak. Mindenki nagyszerűen érezte magát és felfrissülve tért haza.

V. B.
          

Kövessen minket a Facebookon is!