Sport 2024. június 19. 17:00

Véget ért a kispályás labdarúgó-bajnokság

Véget ért a kispályás labdarúgó-bajnokság
Befejeződött a BENU Kiskunfélegyháza 2023-24 Városi Kispályás Labdarúgó-bajnokság. A Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata által felajánlott vándorserleg elnyeréséért és a város bajnoka címért nyolc csapat nevezett, sajnos tavasszal az egyikük visszalépett. A focisták 21 fordulóban mérték össze erejüket.

A bajnokság végeredménye:

Bajnok: Fortuna csapata

Legjobb mezőnyjátékos: Dinnyés Máté (Bulls)

Legjobb kapus: Tóth Péter (Fortuna)

Gólkirály: ifj. Kanyó János (Félegyházi Pékség) 38 góllalItt is szeretném megköszönni a bajnokság szervezésében és lebonyolításában nyújtott segítségüket a  BENU Gyógyszertárnak, Katona Andornak, valamint Patyi Zoltán, Horváth Attila és Csorba Gábor játékvezetőknek.

A szervezők nevében: Kurucz István
              

Kövessen minket a Facebookon is!