Közélet 2015. január 11. 08:00

Megjelentek az Erzsébet program pályázatai

Megjelentek az Erzsébet program pályázatai
A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány megjelentette 2015. évi pályázatait, melyekben gyermekek, nyugdíjasok, nagycsaládosok és fogyatékossággal élők részére biztosítanak üdültetési lehetőséget 2015-ben.


A negyedik évébe lépő Erzsébet program keretében négy szociális üdülési pályázatot hirdet meg az Alapítvány: nagycsaládosok, fogyatékkal élők, és nyugdíjasok részére, továbbá számos táborozási lehetőséget gyermekek részére. 2015-ben ismét megjelent az előző évben rendkívül népszerű, nyugdíjasok számára meghirdetett, fürdőbelépésre jogosító kiírás, ami idén is számos fürdőhelyen vehető igénybe.

2015. év újdonsága, hogy idén Köznevelési intézményben dolgozók, közlekedési területen dolgozók és postai tevékenység szakágazatban dolgozók is nyújthatnak be pályázatot. A 2015.évi Erzsébet-program pályázatainál területenként más a pályázat megnyitásának időpontja és benyújtási határidő. Az Alapítvány pályázati kiírásai normatívak, aki megfelel a kritériumoknak, automatikusan elnyeri a támogatást a rendelkezésre álló létszámkeret kimerüléséig. A nyugdíjasok számára meghirdetett szociális üdülési pályázatra

2015. február 9-ig, vagy a keret kimerüléséig lehet pályázni. Az Erzsébet-program Nagycsaládosok számára kiírt pályázatát február 19-én, a Fogyatékkal élők pályázatát március 16-án nyitják meg. A Köznevelési intézményben dolgozók május 20-tól, a Közlekedés területén dolgozók április 13-tól, míg a Postai tevékenység ágazatban dolgozók május 13-tól pályázhatnak az üdülési szolgáltatásra. Pályázatokra való jelentkezés a pályázati kiírásban foglaltak szerint, kizárólag a www.erzsebetprogram.hu honlapon keresztül lehetséges.

Az Erzsébet-program szociális üdülési pályázatairól valamint az Erzsébet-tábor pályázatairól, az alábbi elérhetőségeken kaphatnak felvilágosítást telefonon, e-mailben vagy személyesen, ahol készséggel tájékoztatnak mindenkit a pályázás menetéről, vagy nyújtanak segítséget szükség esetén a pályázásban is. A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány telefonos ügyfélszolgálata munkanapokon 8 és 16 óra között fogadja hívásokat! Telefon: 06 1 371 3242 E-mail: [email protected]

További információ kérhető a kiskunfélegyházi Tourinform irodában, valamint az iroda dolgozói a pályázati anyagok előkészítésében is segítséget nyújtanak.

Az iroda elérhetőségei: 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth u. 1. (a Városháza bejárata mellett) E-mail: [email protected] Telefon: 00-36-76-562-039

 

Kövessen minket a Facebookon is!