Sport 2014. február 24. 12:15

Befejeződik a női futsal NBI alapszakasza

Két mérkőzése van hátra a listavezető Astra Kiskunfélegyházi Bullsnak a női futsal NBI alapszakaszából. Az együttesből a napokban Vincze Anikó, Szabó Boglárka és Megyes Ágnes a magyar válogatott színeiben az orosz nemzeti csapat ellen szerepelt. A 4-3-as és 5-1-es magyar sikerekkel záruló találkozókon Szabó Boglárka és Megyes Ágnes három gólt szerzett.

Az Astra az NBI alapszakaszát az utolsó két mérkőzésétől függetlenül megnyerte. Előnyük ugyanis hét pont a második helyezett Rába ETO csapatával szemben.

 

Női futsal NBI. 18. ford. /félegyházi sportcsarnok/

2014. március 01. szombat 16:30 Astra Kiskunfélegyházi Bulls- DVTK-Vénusz

 

Elhalasztott mérkőzés:

Női futsal NBI. 17. ford.

2014.03.06. ELTE-BEAC - Astra Kiskunfélegyházi Bulls

 

Kövessen minket a Facebookon is!