Helyi hírek 2015. február 24. 13:00

A József Attila iskola a 4. legjobb a Dél-Alföldön

Képgaléria
A József Attila iskola a 4. legjobb a Dél-Alföldön
Lezajlottak a Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntői hazánkban és a határainkon túl. A Szentesen február 14-én megtartott Curie környezetvédelmi területi versenyen a három dél-alföldi megye, negyven oktatási intézményéből, mintegy 400 diák vett részt.A Kárpát-medencei döntővel záruló Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Szentesi területi döntőjébe a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola (székhelyintézmény és Platán Utcai tagintézmény) 30 tanulója jutott be a levelező fordulók eredményei alapján. A 7-8. évfolyamon az előkelő 4. helyezést érte el egyik csapatuk, amelynek a tagjai: Bálint Levente, Bitó Dániel, Bujdosó Gergő, a székhelyintézmény csapatának felkészítő nevelője: Csollár Géza.
 

További eredmények:

3-4. évfolyam:

12. hely: Fricska Bence, Lantos Balázs, Zsíros Réka (székhelyintézmény, felkészítő nevelő: Csollár Géza, Eszik Zoltánné).
 

5-6. évfolyam:

12. hely: Miklán András;Pozsár Kristóf;Tisóczky Szabolcs (székhelyintézmény, felkészítő nevelő: Csollár Géza).

13.hely: Kis-Czakó Máté, Tóth Patrik (székhelyintézmény, felkészítő nevelő: Csollár Géza).

14. hely: Radics Dániel László, Terjék Martin (székhelyintézmény, felkészítő nevelő: Csollár Géza).
 

7-8. évfolyam:

7. hely: Makány Berta, Mikus Mátyás, Szabó Károly (Platán Utcai tagintézmény, felkészítő nevelő: Medgyesi Beáta).

7. hely: Sallai Nikolett, Pintér Ágnes, Belecz Natália (székhelyintézmény, felkészítő nevelő: Csollár Géza).

10. hely: Hegedűs Bianka, Péter-Szabó Martin, Farkas Nikolett (Platán Utcai tagintézmény, felkészítő nevelő: Medgyesi Beáta).

12. hely: Jobbágy Janka, Doktor Emese, Makai Viktória  (Platán Utcai tagintézmény, felkészítő nevelő: Medgyesi Beáta).

13. hely: Tisóczky Róbert, Czibolya Máté, Szöllősy Balázs (Platán Utcai tagintézmény, felkészítő nevelő: Medgyesi Beáta). 13. hely: Lovas Vanessza, Dinnyés Dóra, László Alexandra (Platán Utcai tagintézmény, felkészítő nevelő: Medgyesi Beáta).


 

Kövessen minket a Facebookon is!