Helyi hírek 2015. március 13. 14:35

Majális a Parkerdőben

Majális a Parkerdőben
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata 2015. május 1-jén ismét megszervezi Majálisát az addigra „újjá varázsolt” Parkerdőben!


Felhívás - civil szervezetek, egyesületek, cégek és pártok

Várjuk civil szervezetek, egyesületek, cégek és pártok jelentkezését, akik szeretnének együtt eltölteni egy remek családi napot főzési lehetőséggel.A helyek korlátozottak, így kérjük, részvételi szándékukat és áramigényüket április 24-ig jelezni szíveskedjenek Papp Viktória MOVIS-referensnél a [email protected] e-mail címen. Sátor illetve sörpad bérlésre van lehetőség a Művelődési Központban a +36 76 466-843-as számon.
 

Kereskedők, vásárosok, vendéglátósok figyelem!

2015. május 1-én a Parkerdei Majálisra várjuk jelentkezéseiket április 24-ig! Jelentkezni: Gémes Erzsébetnél a [email protected] e-mail címen egy rövid bemutatkozással és helyfoglalási igénnyel.


Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata


 

Kövessen minket a Facebookon is!