Helyi hírek 2015. március 14. 13:10

Felújítások a városközpontban

Képgaléria
Felújítások a városközpontban
Rendbe teszik a városközpontban a könyvtár mögötti parkolót. Az elmúlt időszakban az odatelepült vidámparki eszközök miatt több helyen megsüllyedt a burkolat, amit most felszednek, az alapot kiszintezik, és újra rakják a térköveket. Pénteken a parkolói munkálatokkal párhuzamosan megkezdődött a Szalay Gyula utca felújítása is.

A Szalay Gyula utca parkolóinak és csapadékelvezetésének kialakítását Bense Zoltán képviselő és Balla László alpolgármester kezdeményezésére kezdték el. Március 13-án az elektromos szolgáltató egy villamos szekrényt helyezett át. Ezt követően májusban elkezdődik a csapadékvíz- elvezető rendszer kiépítése, rendbe teszik a parkolókat, és felújítják az útburkolatot is. A tervek szerint a nyár folyamán már akadálymentesen közlekedhetnek a gyalogosok és kerékpárosok a Szent János tér és a Móra tér között.

s-r


 

Kövessen minket a Facebookon is!