Közélet 2015. március 24. 20:00

Az óvodai beiratkozás áprilisban, a bölcsődei májusban lesz

Képgaléria
Az óvodai beiratkozás áprilisban, a bölcsődei májusban lesz
A művelődési és szociális bizottság is elfogadásra ajánlotta a képviselő-testületnek Kiskunfélegyháza Város Gazdasági Programját a március 24-ei ülésén. A bizottság emellett elfogadta a bölcsődei- és óvodai beiratkozás időpontjait és támogatta a Reményik Sándor emléktábla felállítását, valamint a Herman Ottó emlékhely kialakítását a városi könyvtár melletti Madárbarát kertben.

A bizottság javaslata szerint a bölcsődébe május 4-én és 5-én 8-tól 16 óráig lehet beíratni az apróságokat. Az óvodai ellátásra április 21-én és 22-én 8-tól 17 óráig kell jelentkezni.

Támogatást kapott az az előterjesztés is, miszerint a Herman Ottó emlékhely avatására április 18-án, a Tavaszi Virágünnep keretében kerül sor a Petőfi Sándor Városi Könyvtár melletti Madárbarát kertben.

Hunyadi László szobrászművész alkotását, Reményik József bronz plakettjét április 9-én a költő tiszteletére rendezett irodalmi est zárásaként leplezik le.

s-r


 

Kövessen minket a Facebookon is!