Helyi hírek 2015. április 30. 08:00

Majális a parkerdőben - Még lehet nevezni az I. Majális Kupára!

Majális a parkerdőben - Még lehet nevezni az I. Majális Kupára!
Hosszú idő után ismét a félegyházi Parkerő várja a majálisozó családokat május elsején. Az események két helyszínen, a Parkerdő nagy- és kistisztásán zajlanak majd. A kisgyermekes családok örömére lesz vidámpark, szórakoztató bemutatók kicsiknek és nagyoknak, légvár, kézműves foglalkozások, arcfestés, állatsimogató, póni lovagoltatás.

Az IBV Hungary Kft. fociversenyre hívta ki a bátor jelentkezőket, amire többek között az önkormányzat is felállította csapatát. Az I. Majális Kupára csütörtök 16:00 óráig várják a jcégek, pártok, civilek csapatainak jelentkezését a [email protected] e-mail címen.

A rendezvény további támogatói (a plakáton feltüntetetteken kívüll):

IBV Hungária

Út-Ép-Ker 97 Kft. 

KÉSZ

Marillen Gyümölcsfeldolgozó Kft.

Bácsvíz

Fornetti

 

IBV Hungária Kft.

ÚT-ÉP-Ker 97 Kft.

3P Kész Aréna Kft.

Marillen Kft.

Bácsvíz és Csatornaszolgáltató Zrt.

Fornetti Kft.

Kövessen minket a Facebookon is!