Helyi hírek 2015. április 24. 07:30

Havi egy köbméter szemét ingyen

Havi egy köbméter szemét ingyen
A Csongrádi úton, a szennyvíztelep előtt balra fordulva található a kiskunfélegyházi hulladékudvar. Fontos szerepet tölthet be a lakosság számára egész évben, mert itt fogadják például azt a zöldhulladékot, amit a kommunális hulladékgyűjtő edényzetbe nem tudtak elhelyezni, főként a nyári és az őszi időszakot tekintve.


A hulladékudvar befogadja a bontásból származó törmeléket, az akkumulátort, autógumit, fáradt olajat és egyéb, a lakosság számára már használhatatlan veszélyes hulladékot is. Minden hónapban egy köbméter szemetet bárki térítésmentesen lerakhat a hulladékudvarban, akinek van érvényes hulladékszállítási szerződése. Ehhez igazolás a VSZKSZ irodájában (Deák Ferenc utca 2.) kérhető.

A hulladékudvar jelenleg kedden, csütörtökön és szombaton 8 és 12, szerdán és pénteken 12 és 16 óra között vehető igénybe.


Fotó: illusztráció


 

Kövessen minket a Facebookon is!