Kitekintő 2014. március 10. 07:00

Keresik a legszebb tíz magyar népdalt!

Vajon melyik 10 népdalunk a legnépszerűbb és a legalkalmasabb közös éneklésre? Küldje el Ön is a [email protected] március 30-ig a legkedvesebb 3 dalának címét!

A közönség által megszavazott legnépszerűbb 10 magyar népdal, ezer torokból csendül majd fel Budapesten, a Magyar Világtalálkozó (2014. május 18-25) rendezvénysorozatának hetedik napján, 24-én, szombaton. A Syma Rendezvényközpontban felépített Világfalu nagyszínpadán ismert személyek közreműködésével, egy gálaműsor keretében zajlik majd a közös éneklés, remélhetőleg sok száz hazai és számos  más országból érkező résztvevővel a Panoráma Világklub és a társrendezők szervezésében.

Vegyen Ön is részt a 10 legnépszerűbb magyar népdal kiválasztásában, s ha teheti, jöjjön el és énekeljünk együtt!

Bővebben: www.vilagtalalkozo.hu

Kövessen minket a Facebookon is!