Helyi hírek 2015. május 24. 18:20

Tűzijátékkal zárul a Városalapítók rendezvénysorozata

Képgaléria
Tűzijátékkal zárul a Városalapítók rendezvénysorozata
A Városalapítók Hetének záró napja is tömeget vonzott a Béke- és Petőfi térre. A napsütéses időben gyerekek és felnőttek egyaránt jól szórakoztak a táncosok, a zenészek és a bábosok produkcióin. A kézművesek is élvezettel mutatták be munkáikat, köztük a fazekalás, a szegedi varrott papucs készítésének fortélyait. A népi játékok, a körhinta rajongói egy pillanatnyi szünetet sem hagytak az üzemeltetőknek. A „Miénk itt a tér” szabadtéri kiállítás szervezőit már arra is felkérték, hogy a Petőfi-kút növényi díszeit őrizzék meg egész évben. Az esti koncertek után 22 órakor tűzijáték zárja a rendezvénysorozatot.

Kövessen minket a Facebookon is!