Kitekintő 2014. március 24. 13:02

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt a 44-es úton

A 44-es út 29-es kilométerénél eddig ismeretlen okból 2014. március 24-én 11 óra 15 perckor két személygépkocsi ütközött össze - tájékoztatta a Félegyházi Közlönyt a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.

Az elsődleges adatok alapján egy személygépkocsi akart rákanyarodni a főútra egy telephelyről, de nem adott elsőbbséget a neki balról, Békéscsaba felé haladó személygépkocsinak.

Az ütközés következtében az egyik gépkocsiban tartózkodó 22 éves lakiteleki nő a helyszínen életét vesztette, míg az autóban utazó 16 éves lakiteleki nő és a másik jármű vezetője, egy 35 éves férfi is megsérült. Őket a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

A baleseti helyszínelés idejére az utat mindkét sávon lezárták. Az arra közlekedők Lakiteleken keresztül tudják kikerülni a baleset helyszínét.

 

Kövessen minket a Facebookon is!