Kunszállás 2015. szeptember 2. 09:30

„Kunszállás Községért” díj 2015

„Kunszállás Községért” díj 2015
Kunszállás Község Önkormányzatának Képviselő-testülete augusztus 31-én tartott zárt ülése keretében döntött a „Kunszállás Községért” díj 2015. évi díjazottjairól. A díjak átadására és a díjazottak köszöntésére a IV. Történelmi Kun-Szállás Foglalás programsorozatának keretében szeptember 4-én, pénteken 16 órakor a Radnai téren az ünnepi testületi ülés keretében kerül sor.

A titkos szavazás eredményeképpen a képviselő-testület „Kunszállás Községért” díjban részesítette Virág Zoltánnét, a kunszállási óvodában végzett kiemelkedő óvodapedagógusi, illetve óvodavezetői tevékenységéért, a község gyermekeinek, ifjúságának nevelésében negyven éven keresztül végzett eredményes munkájáért, a közösségi életben tanúsított kiemelkedő közreműködéséért, valamint Katona Istvánnét, az önkormányzati hivatal gazdálkodási főmunkatársi munkakörében 2007. évtől végzett kiemelkedő köztisztviselői és közösségi tevékenységéért- melynek eredményeképpen biztosított volt az önkormányzat és intézményeinek eredményes gazdálkodása, a pénzügyi fegyelem fenntartása-, továbbá a 2009-2015. évi falunapok és a 2013. évi Nyeregszemle előkészítési-szervezési feladataiban való aktív közreműködéséért.


Fotó: illusztráció
 

Kövessen minket a Facebookon is!