Kunszállás 2015. szeptember 6. 18:40

Elismerték a településen élők munkáját - Videóval

Képgaléria
A IV. Történelmi Kun-Szállás Foglalás nyitányaként ünnepi testületi ülés keretében adták át a „Kunszállás Községért” díjakat szeptember 4-én. A képviselő- testület Virág Zoltánnét és Katona Istvánnét részesítette elismerésben.

Virág Zoltánné, a kunszállási óvodában végzett kiemelkedő óvodapedagógusi, illetve óvodavezetői tevékenységéért. A község gyermekeinek, ifjúságának nevelésében 40 éven keresztül végzett eredményes munkájáért, a közösségi életben tanúsított kiemelkedő közreműködéséért kapott kitüntetést.

 

Katona Istvánné, az önkormányzati hivatal gazdálkodási főmunkatársi munkakörében 2007. évtől végzett kiemelkedő köztisztviselői és közösségi tevékenységéért- melynek eredményeképpen biztosított volt az önkormányzat és intézményeinek eredményes gazdálkodása, a pénzügyi fegyelem fenntartása-, továbbá a 2009-2015. évi falunapok és a 2013. évi Nyeregszemle előkészítési-szervezési feladataiban való aktív közreműködéséért vehette át a díjat.

 

G. Z. 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!