Kultúra 2014. március 27. 10:04

Egészségnap a Darvas iskolában

Képgaléria
Egészségnap a Darvas iskolában
Hetedik alkalommal rendezték meg az egészségnapot a Darvas József Általános Iskolában március 26-án. A nap során az alsó tagozatosok biológiai vetélkedőn, a táplálékpiramisról szóló interaktív előadáson és kézműves foglalkozáson vettek részt. A felsősök kupakokból készítettek képeket, a biológiai vetélkedő után pedig a háztartási kémiáról hallgattak előadást.

 

 

A programhoz vércukor- és vérnyomásszint mérés kapcsolódott, amelyen szülők is részt vettek éppúgy mint a testtömegindex elkészítésében. A tornateremben két pályán is folyamatosan zajlott a floorball házibajnokság. Az előtérben az egészségnaphoz kapcsolódó rajzpályázat díjnyertes alkotásait állították ki. A nap záróeseménye a divatbemutató volt. Az egészségnapot rendezte és szervezte Győriné Farkas Anna tanárnő.

 

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!