Sport 2014. március 30. 13:12

Ismét remekelt Kocsi Marcell

Ismét remekelt Kocsi Marcell
Mozgalmas időszakon van túl Kocsis Marcell, a kiskunfélegyháziak fiatal úszó reménysége. Marcell elsőként március 22-én Kaposváron uszonyos és búvárúszó versenyen szerepelt, majd a kecskeméti Bácsvíz-KVSC-s csapattársaihoz csatlakozva egyhetes edzőtáboron vett részt.

A kaposvári versenyen a magyar egyesületek mellett horvát és szlovén úszók is elindultak. Marcell három számban állt rajthoz. A 100 méteres felszíni úszásban első helyen, a 200 méteres uszonyos gyorsúszásban másodikként, a 400 méteres felszíni úszásban harmadikként ért célba.

Marcell ezt követően Hódmezővásárhelyen edzőtáborozott, ami kiváló felkészítést nyújtott többek között a Kecskeméten megrendezésre kerülő Uszonyúszó Fiatalok Világtalálkozójára.

 

Felkészítői: Székely Lilla és Juhos Gergely

 

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!